Олена Семеновська пройшла стажування в Університеті Ольборга, Данія

У вересні Олена Семеновська пройшла стажування в Університеті Ольборга, Королівство Данія. Пряма мова:
Хочу висловити глибоку вдячність академічній спільноті Данії та чудовим колегам з Університету Ольборга з технічного факультету ІТ та дизайну!

Це досвід, який я отримала не тільки завдяки своїй праці. Це стало можливим завдяки безмежній підтримці, яку європейські університети та освітні фонди, зокрема ті, що засновані у Данії, надають українським науковцям. Їхня мета благородна – прихистити українських колег і допомогти нам продовжувати нашу дослідницьку роботу. Я відчуваю себе надзвичайно благословенною та підтриманою!

Данія зачарувала мене своєю історією вікінгів, казковими історіями Андерсена, стильною архітектурою, затишними домівками і, найголовніше, своїми людьми. Їх щирість, доброта, відкритість та емпатія – це те, що робить цю країну справді особливою. І хоча мовний бар'єр існує, їхнє блискуче володіння англійською зробило наше спілкування легким та приємним. Я відчувала себе серед найближчих друзів, і це враження, яке я буду цінувати вічно.
Спасибі, Данія, за те, що зробили мій досвід незабутнім!