Вітаємо переможців ХVI олімпіади з теорії електронних кіл ТЕК’2023!

Вітаємо переможців ХVI олімпіади
з теорії електронних кіл
“ТЕК’2023”!!!

23 листопада 2023 року у дистанційному режимі відбулася XVI відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому університеті з 1964 до 2007 року.
У цьому році олімпіада співпала з відзначенням 101-річниці з дня народження проф. Сігорського. То ж для участі в олімпіаді, незважаючи на надзвичайно скрутні обставини, зареєструвалося понад сорок студентів з кількох факультетів технічного спрямування НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», а також з Hochschule für Technik,Wirtschaft und Kultur, Leipzig, Deutchland та The University of York, United Kingdom.
Перемогу здобули:

І місце – Дмитро Осадчук (гр. РІ-п31, кафедра радіоінженерії);

ІI місце – Іван Рубцов (гр. РЕ-21, каф. прикладної радіоелектроніки)

IIІ місце – Дмитро Яковенко (гр. РЕ-21, каф. прикладної радіоелектроніки)

Усі призери з радіотехнічного факультету НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Дякуємо всім за участь в олімпіаді та за досягнуті високі результати і запрошуємо на XVII олімпіаду ТЕК’2024, яка відбудеться у листопаді наступного року.
Про олімпіаду на сайті університету, стаття про професора Сігорського у "Київському політехніку", №43-44 за 2023 р.

Оргкомітет “TEK’2023”