Українською
  In English
Новини
КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме з АТ «Укртелеком»
У КПІ ім. Ігоря Сікорського — новий стратегічний партнер: університет співпрацюватиме з АТ «Укртелеком» задля розвитку сфери інформаційно-телекомунікаційних технологій та створення для студентів, викладачів та науковців ще більше освітніх, наукових і карʼєрних можливостей.
🤝📚 НАЗК пропонує чотири нові вакансії: антикорполітика, просвіта, дизайн та роз’яснювальна робота
🤝📚 До команди Управління реалізації антикорупційної політики у сферах економіки та правопорядку шукають спеціаліста відділу реалізації політики у сфері правопорядку.
Дві вакансії відкрито в Управлінні просвітницької роботи та навчальних програм:
КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме з FANUC Ukraine LLC
🇺🇦🇯🇵 КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме з FANUC Ukraine LLC — офіційним представництвом японської корпорації FANUC, яка є одним зі світових лідерів у сфері промислової автоматизації
Підписано меморандум про співпрацю у сфері кібербезпеки та цифровізації
КПІ ім. Ігоря Сікорського, державне підприємство «Національні інформаційні системи» (ДП «НАІС») і Директорат цифрового розвитку, цифрових трансформацій та цифровізації Міністерства юстиції України розпочали нову стратегічну співпрацю у сфері кібербезпеки, цифровізації, обробки даних тощо.
Сергій Бойченко: У науці більшість проєктів, що отримують фінансування, повинні мати проривні ідеї, технологічну цінність
Інформаційним приводом до появи матеріалу про діяльність завідувача кафедри автоматизації електротехнічних та мехатронних комплексів (АЕМК) – підрозділу Навчально-наукового Інституту енергозбереження та енергоменеджменту (НН ІЕЕ) Сергія Бойченка стала інформація у соціальних мережах про т
Як народився "РаніоПак": інновація з ароматом хмелю
Міжнародний форум "Інновації в медичній інженерії" і конкурс стартапів став важливою подією в КПІ ім. Ігоря Сікорського. Журі розглянуло 58 амбітних проєктів, які відповідають запитам військових щодо реабілітації та актуальних медичних викликів. Кращі з них отримали підтримку партнерів та можливість потрапити у фінал XIV Міжнародного фестивалю Sikorsky Challenge 2025.
Правила внутрішнього розпорядку гуртожитку студентського містечка
Правила внутрішнього розпорядку гуртожитку студентського містечка КПІ ім. Ігоря Сікорського визначають умови проживання в гуртожитках студентського містечка КПІ ім. Ігоря Сікорського
Співпраця кафедри фізичної хімії ХТФ з польськими колегами
Кафедра фізичної хімії (ФХ) хіміко-технологічного факультету (ХТФ) КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацює з Лодзинським технологічним університетом (м. Лодзь, Республіка Польща), починаючи з 2022 року.
Energy Resilience Lab: чеський виробник мобільних когенераційних рішень RSE та КПІ об'єднали зусилля заради нової генерації інженерів енергетики
Компанія RSE, виробник мобільних когенераційних рішень на базі двигунів MWM (Caterpillar Energy Solutions), підписала меморандум про стратегічне партнерство з КПІ ім. Ігоря Сікорського та оголосила про старт робіт із облаштування Energy Resilience Lab.
🌟 Запрошуємо на підготовче відділення для іноземних громадян
Ваш шлях до успіху: Оберіть Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського для вашого підготовчого року! 🌟
Як я потрапив в інженерію
Привіт! Мене звати Микита, і в цій статті я хочу поділитися своєю історією: як я обрав інженерію, вступив до КПІ та пройшов свій, хоч і поки невеликий, але вже цікавий шлях.
X Міжнародна конференція «Теорія і практика раціонального використання традиційних і альтернативних паливно-мастильних матеріалів»
В КПІ ім. Ігоря Сікорського відбулася X Ювілейна Міжнародна конференція «Теорія і практика раціонального використання традиційних і альтернативних паливно-мастильних матеріалів» (1-4 липня 2025 року).
Інститут кібернетики НАН України ім. В. М. Глушкова відзначений почесною відзнакою КПІ ім. Ігоря Сікорського
За вагомий внесок у розвиток університету колектив Інституту кібернетики Національної академії наук України отримав почесну відзнаку «За заслуги перед КПІ ім. Ігоря Сікорського», яку вручив ректор Анатолій Мельниченко.
Воркшоп з обчислювальних методів в системній інженерії на ФЕА
На початку червня у приміщеннях кафедри автоматизованих електромеханічних систем та електроприводу (АЕМСП) факультету електроенерготехніки та автоматики КПІ ім. Ігоря Сікорського в очному режимі відбувся Другий міжнародний воркшоп з обчислювальних методів в системній інженерії (2nd International Workshop on Computational Methods in Systems Engineering), присвячений використанню різноманітних обчислювальних методів, моделей та програм для дослідження динамічних систем. Воркшоп було організовано з метою обміну ідеями та напрацюваннями, присвяченими оптимальному розв'язанню складних інженерних завдань в електричній інженерії та супутніх галузях.
👍🏰 Відкрито реєстрацію на молодіжні обміни «ВідНОВА:UA» – 2025!
Програма залучення молоді до відновлення України шляхом реалізації молодіжних обмінів «ВідНОВА:UA» офіційно відкриває реєстрацію на участь у 2025 році!
Цього сезону заплановано 15 молодіжних обмінів у громадах по всій Україні.
КПІ ім. Ігоря Сікорського співпрацюватиме з Ю+МАГ
Співпраця підсилить практичний складник підготовки студентів, зокрема у сфері гуманітарного розмінування.
Студентка НН ІАТЕ Тетяна Гаврилюк про творчість, математику і страх
Щорічний конкурс "Таланти КПІ" є помітною подією в мистецькому житті КПІ ім. Ігоря Сікорського. Роботи, представлені тут, як правило, вирізняються досконалістю і довершеністю. Часом, розглядаючи їх, і не подумаєш, що створили їх не професійні митці – художники, майстри декоративно-прикладного мистецтва, фотохудожники, а талановиті аматори – студенти, науковці, працівники університету. Є чимало авторів, чиї імена зустрічаються в переліку переможців конкурсу рік у рік. Це свідчить про їхню зростаючу майстерність, прагнення вдосконалюватися та радувати поціновувачів і прихильників новими витворами.
💛💙 Навчання ветеранів у КПІ ім. Ігоря Сікорського
Ветерани й ветеранки, усі учасники бойових дій! Запрошуємо вас приєднуватися до великої КПІшної родини!
Наразі у КПІ ім. Ігоря Сікорського вже навчаються 79 учасників бойових дій (денна форма —22, заочна форма — 57).
Наука без кордонів: участь студенток ФМФ у програмах академічної мобільності
Стратегія розвитку КПІ ім. Ігоря Сікорського передбачає підвищення рівня академічної мобільності студентів і викладачів через програми міжнародних обмінів, літні школи, стажування тощо. Це один із пріоритетних напрямів діяльності університету задля поглиблення інтернаціоналізації та інтеграції учасників освітнього процесу в міжнародний освітньо-науковий простір, підвищення якості освіти та ефективності наукових досліджень, а також забезпечення конкурентоспроможності на ринку освітніх послуг.
Нова послуга бібліотеки КПІ "Стюард даних"
У березні 2025 року Науково-технічна бібліотека КПІ запропонувала дослідникам нову послугу "Стюард даних" (https://www.library.kpi.ua/open-science/styuard-danyh/).
Її впровадження стало можливим завдяки участі КПІ ім. Ігоря Сікорського у проєкті Erasmus+ Open4UA – Відкрита наука для системи вищої освіти.