Катерина Сербулова

2019

Катерина Сербулова здобула ступені бакалавра та магістра з мікро- та наносистемної техніки Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Україна, у 2017 та 2019 роках відповідно. У 2019 році приєдналася до кафедри електротехніки ESAT, Католицького університету Льовена, Бельгія, а також до групи надійності пристроїв і електричних характеристик у imec, Бельгія. За час навчання на докторській програмі з 2019 по 2024 рік опублікувала та була співавтором понад 10 статей на міжнародних конференціях та у журналах. Була членом технічного програмного комітету (TPC) симпозіуму EOS/ESD у 2023 та 2024 роках. Виступила з 2 запрошеними доповідями щодо своїх досліджень. З липня 2024 року приєдналася до команди ESD для дослідження електростатичного та тиристорного ефекту у передових технологіях.