Наші випускники

1997

Вунтесмері Юрій Володимирович

1997
Сторінка

У 1991р. вступив на перший курс КПІ у перший набір кафедри за спеціальністю «фізична електроніка», який у 1997р. закінчив з відзнакою, отримавши кваліфікацію магістра.

З 1997р. працює на кафедрі фізичної та біомедичної електроніки на посаді асистента, старшого викладача та з 2011р. - доцента.

Викладає курси "Моделювання в електроніці", "Програмування та алгоритмічні мови", "Конструювання та проектування біомедиччної апаратури", "Цифрові технології в мікроелектроніці", з яких склав навчальні та робочі програми та облаштував цикли лабораторних робіт. Керує дипломними роботами бакалаврів та магістрів. Опублікував більше двадцяти наукових робіт. У 2009р. захистив дисертацію та отримав ступінь кандидата технічних наук.

Наукові інтереси лежать у галузі вивчення фізики гіротропних середовищ та розробки невзаємних пасивних пристроїв НВЧ на їх основі.

1999

Семеновська Олена Володимирівна

1999

1999 році закінчила факультет електронної техніки НТУУ «КПІ». У 2002 р. закінчила аспірантуру при НТУУ «КПІ». З 2002 р. по теперішній час працює асистентом кафедри фізичної і біомедичної електроніки НТУУ «КПІ», молодшим науковим співробітником НДІ прикладної електроніки.

Захищена кандидатська дисертація на тему: «Моделювання електротеплових процесів у субмікронних гетероструктурах» під керівництвом В.І. Тимофєєва. Автор 14 публікацій, з них 1 патент на винахід і 1 заявка на винахід. Під керівництвом Семеновської О.В. були захищені 2 бакалаврські атестаційні роботи.

Проводяться лекції, практичні і лабораторні заняття з курсів: «Вступ до техніки вимірювань», «Мікрохвильова техніка ». У співавторстві видані конспект лекцій з курсів: «Методи математичної фізики», «Мікрохвильова техніка».

Казміренко Віктор Анатолійович

1999
Сторінка

У 1999 р. на кафедрі фізичної та біомедичної електроніки здобув кваліфікацію магістра за спеціальністю «Біомедична електроніка» і почав працювати на кафедрі на посаді асистента. Проводив заняття з програмування, обчислювальної математики, теорії електричних кіл. У 2003 р. захистив дисертацію «Діелектричні фазообертачі НВЧ» і здобув ступінь кандидата технічних наук. З 2004 .р працював старшим викладачем, з 2010 р. – доцентом. Зараз проводить заняття з таких дисциплін: обчислювальна математика, мікрохвильова техніка, проектування біомедичної апаратури.

Сфера наукових інтересів охоплює чисельні методи, програмування цифрових сигнальних процесорів та ПЛІС, обробку сигналів, бездротові комунікації, пасивні пристрої НВЧ, методи вимірювань на НВЧ.

2002

Порєва Ганна Сергіївна

2002

Закінчила з відзнакою факультет електроніки НТУУ "КПІ" у 2002 р. за спеціальністю "Фізична та біомедична електроніка". Основний напрямок наукової діяльності - методи обробки та аналізу звуків легенів та фонокардіограм.
Проводить заняття з курсів: «Цифрова схемотехніка», «Теорія сигналів», «Вакуумна та плазмова електроніка», «Аналогова схемотехніка», «Електроніка».

2003

Голубєва Ірина Петрівна

2003

Навчалася на кафедрі фізичної та біомедичної електроніки, у 2003 р. здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Фізична та біомедична електроніка». По закінченні навчалась в аспірантурі. У 2007 р. захистила дисертацію «Електрично керовані фазообертачі НВЧ на основі мікрополоскових та копланарних ліній» і здобула ступінь кандидата технічних наук зі спеціальності твердотільна електроніка.
По закінченні аспірантури працює на кафедрі фізичної та біомедичної електроніки на посаді асистента. Проводить заняття з таких дисциплін: програмування та алгоритмічні мови, обчислювальна математика, аналогова схемотехніка.
До професійних інтересів належать пасивні пристрої НВЧ, бездротові комунікації, програмування цифрових сигнальних процесорів, обробка сигналів.

Самотовка Володимир Львович

2003

Народився у 1981 році. Закінчив магістратуру факультету електроніки НТУУ ”КПІ” у 2003 році. Асистент кафедри фізичної та біомедичної електроніки. Автор 9 наукових публікацій. Напрямок наукової діяльності – моделювання та вимірювання параметрів напівпровідникових приладів. Проводить заняття з курсів – теорія електронних кіл, аналогова та цифрова схемотехніка.

2005

Фалєєва Олена Михайлівна

2005

Народилася у 1981 р., у 2005 р. закінчила магістратуру, а у 2008 р. – аспірантуру на кафедрі фізичної та біомедичної електроніки. Працює на кафедрі з 2008 р. У 2011 р. захистила дисертацію на тему «Моделювання субмікронних гетеротранзисторів з низькорозмірними системами».
Проводить заняття з курсів: «Цифрова схемотехніка», «Мікрохвильва техніка», «Теорія поля», «Вакуумна та плазмова електроніка», «Методи математичної фізики».
Має 15 наукових публікацій, член IEEE.

2006

Іванько Катерина Олегівна

2006

Народилась у 1983р. Після закінчення в 2006 р. КПІ з кваліфікацією «магістр електроніки» за спеціальністю «фізична та біомедична електроніка» працює інженером на кафедрі, одночасно навчається в аспірантурі та проводить лабораторні заняття з наступних дисциплін: «Прикладна біофізика», «Біомедичні комп’ютерні системи», «Біокомпоненти наносистем», «Методи та засоби інтроскопії».
Область наукових інтересів, за якими у 2012 р. захистила кандидатську дисертацію: методи та засоби електрокардіографії високого розрізнення, обробка та аналіз біомедичних сигналів, розпізнавання образів низькоамплітудних складових біомедичних сигналів, моделювання електрофізіологічних властивостей міокарду. За останні 5 років (2007р.-2011р.) має 26 наукових праць. З 2007р. по 2011р. – технічний секретар Міжнародної наукової конференції «Електроніка і нанотехнології».

2007

Федяй Артем Васильович

2007

Закінчив з відзнакою факультет електроніки НТУУ "КПІ" у 2007 р. за спеціальністю "Фізична та біомедична електроніка. Працює асистентом кафедри ФБМЕ, молодшим науковим співробітником НДІ Прикладної електроніки. У 2010 році закінчив аспірантуру КПІ за спеціальністю „твердотільна електроніка”. Член Інституту інженерів з електротехніки та електроніки (ІЕЕЕ). Автор 13 публікацій та 2 науково-методичних розробок. Під керівництвом Федяя А.В. було захищено 4 бакалаврські атестаційні роботи.
Напрямок наукової роботи – моделювання явищ переносу заряду у квантоворозмірних гетероструктурах; автоматизація проектування таких структур. У 2012 р. захистив кандидатську дисертацію.
У 2011 році приймав участь у розробці прикладної програми для моделювання гетероструктур з поперечним квантовим транспортом „QuanT”, що оснащена графічним інтерфейсом користувача і не має аналогів в Україні. Проводить практичні та лабораторні заняття з курсів: «Теорія поля», «Фізика електронних процесів», «Основи наноелектроніки», «Фотоніка».

Працюк Борис Борисович

2007
LinkedIn

Борис має 20+ років досвіду в сфері інформаційних технологій
З 2007 по 2012 працював на кафедрі ФБМЕ факультету Елктроніки, НТУУ КПІ, де в 2012-му захистив дисертацію в області твердотільної електроніки.
Паралельно з науковою роботою, розвивауся як программіст та працював в різномінітних міжнародних компаніях. Подорожував по світу, відвідав 37 різних країн.
З 2015 до 2019 очолював ввіділ іновацій та займався створенням нових бізнес напряків, таких як: IoT, Deep Learning, Chatbot and Blockchain в компанії Ciklum.
З 2019 по 2021 був Технічним директором компанії Scalarr, що застосовує DataScience та машинне навчання, як головний елемент бізнесу.
З 2021 по 2023 заснував компанію Pawa, що займалась створенням стартапів на основі штучного інтелекту.
А з 2024 року працює над власним стартапом в сфері машиного зору та LLM.

Сторінки