Новини

Вітаємо переможців ХVI олімпіади з теорії електронних кіл ТЕК’2023!

Середа, Грудень 6, 2023 - 16:58

Вітаємо переможців ХVI олімпіади
з теорії електронних кіл
“ТЕК’2023”!!!

23 листопада 2023 року у дистанційному режимі відбулася XVI відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому університеті з 1964 до 2007 року.
У цьому році олімпіада співпала з відзначенням 101-річниці з дня народження проф. Сігорського. То ж для участі в олімпіаді, незважаючи на надзвичайно скрутні обставини, зареєструвалося понад сорок студентів з кількох факультетів технічного спрямування НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», а також з Hochschule für Technik,Wirtschaft und Kultur, Leipzig, Deutchland та The University of York, United Kingdom.
Перемогу здобули:

І місце – Дмитро Осадчук (гр. РІ-п31, кафедра радіоінженерії);

ІI місце – Іван Рубцов (гр. РЕ-21, каф. прикладної радіоелектроніки)

IIІ місце – Дмитро Яковенко (гр. РЕ-21, каф. прикладної радіоелектроніки)

Усі призери з радіотехнічного факультету НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського».
Дякуємо всім за участь в олімпіаді та за досягнуті високі результати і запрошуємо на XVII олімпіаду ТЕК’2024, яка відбудеться у листопаді наступного року. Об’яву буде розміщено на сайті https://kpi.ua/
Оргкомітет “TEK’2023”

Олена Семеновська пройшла стажування в Університеті Ольборга, Данія

Понеділок, Листопад 20, 2023 - 14:20

У вересні Олена Семеновська пройшла стажування в Університеті Ольборга, Королівство Данія. Пряма мова:
Хочу висловити глибоку вдячність академічній спільноті Данії та чудовим колегам з Університету Ольборга з технічного факультету ІТ та дизайну!

Це досвід, який я отримала не тільки завдяки своїй праці. Це стало можливим завдяки безмежній підтримці, яку європейські університети та освітні фонди, зокрема ті, що засновані у Данії, надають українським науковцям. Їхня мета благородна – прихистити українських колег і допомогти нам продовжувати нашу дослідницьку роботу. Я відчуваю себе надзвичайно благословенною та підтриманою!

Данія зачарувала мене своєю історією вікінгів, казковими історіями Андерсена, стильною архітектурою, затишними домівками і, найголовніше, своїми людьми. Їх щирість, доброта, відкритість та емпатія – це те, що робить цю країну справді особливою. І хоча мовний бар'єр існує, їхнє блискуче володіння англійською зробило наше спілкування легким та приємним. Я відчувала себе серед найближчих друзів, і це враження, яке я буду цінувати вічно.
Спасибі, Данія, за те, що зробили мій досвід незабутнім!

Запрошуємо на XVI відкриту студентську олімпіаду з теорії електронних кіл “ТЕК'2023”

Середа, Листопад 15, 2023 - 09:27

Запрошуємо на XVI відкриту студентську олімпіаду з теорії електронних кіл “ТЕК'2023”, яка проводиться в пам'ять профеcора Сігорського Віталія Петровича.
Олімпіада відбудеться в режимі on-line в НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» 23 листопада 2023 р. (четвер) з 17.00 до 19.00 у Гугл Класі.
Приєднатися до Гугл Класу можна, починаючи з 16.40.
Просимо заздалегідь зареєструватися для участі в олімпіаді та дізнатися про важливі подробиці.
Переможців чекають нагороди!
Сторінка олімпіади

Запрошуємо на відкриту лекцію Попова Антона Олександровича 30.10.2023 о 8:30

Четвер, Жовтень 12, 2023 - 09:47

Запрошуємо на відкриту лекцію доцента кафедри електронної інженерії Попова Антона Олександровича, яка відбудеться у понеділок, 30.10.2023 о 8:30 за посиланням https://meet.google.com/vur-nxdf-ahp.
Освітня програма: ЕЛЕКТРОННІ МІКРО- І НАНОСИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
Предмет: Теорія сигналів
Групи: ДМ-11 і ДМ-21
Тема лекції: Фільтрація сигналів.
За додатковою інформацією звертатися за адресою: popov-ee [a] lll.kpi.ua

Відкрита лекція Семеновської Олени Володимирівни - 10 жовтня 2023р.

Понеділок, Жовтень 2, 2023 - 16:31

Запрошуємо на відкриту лекцію доц. кафедри електронної інженерії Семеновської Олени Володимирівни, яка відбудеться у вівторок, 10.10.2023 о 12:20 в програмі Google Meet https://meet.google.com/cup-kbck-mby
Освітня програма: ЕЛЕКТРОННІ МІКРО- І НАНОСИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
Предмет: Вступ до техніки вимірювань
Групи: ДМ-31 і ДП-31
Тема лекції: Похибки вимірювань. Методична похибка.
За додатковою інформацією звертатися за адресою: helensem-ee[at]lll.kpi.ua

Вітаємо бакалаврів випуску 2023 р.

П'ятниця, Липень 14, 2023 - 23:55

Кафедра електронної інженерії вітає з студентів груп ДМ-91 та ДМ-92 з успішним закінченням навчання за освітньою програмою бакалавра! Бажаємо натхнення та благополуччя нашим випускникам, а також успішного вступу до магіструри і подальшого професійного розвитку!

Вітаємо випускників із захистом магістерських дисертацій

Середа, Червень 21, 2023 - 16:13

Кафедра електронної інженерії вітає з успішним захистом магістерських дисертацій студентів групи ДМ-11мн!

Лабораторію проектування VLSI-схем сертифіковано на наступний рік

Понеділок, Березень 13, 2023 - 19:37

Щорічна перепідготовка викладачів є умовою сертифікації лабораторії проектування VLSI-схем. Викладачі кафедри пройшли перепідготовку та успішно склали іспити для сертифікації за профілями "Custom Design Virtuoso Technology – Front End" та "Custom Design Virtuoso Technology – Back End". Завдяки цьому сертифікат лабораторії продовжено на наступний рік.
Запрошуємо студентів та викладачів проходити навчання на платформі Cadence Learning & Support.

Вітаємо переможців ХV олімпіади з теорії електронних кіл “ТЕК’2022” !!!

Субота, Грудень 3, 2022 - 20:09

21 листопада 2022 року у дистанційному режимі відбулася XV відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл, яка щорічно проводиться кафедрою електронної інженерії факультету електроніки і присвячується пам’яті професора Сігорського Віталія Петровича, видатного вченого та педагога, який працював у нашому університеті з 1964 до 2007 року.
У цьому році проведення олімпіади співпало з відзначеннням 100-річчя з дня народження проф. Сігорського (https://www.youtube.com/watch?v=o5XJSEtK-uk), тому ця дата надавала особливого значення олімпіаді та можливості участі в ній. То ж для участі в олімпіаді, незважаючи на надзвичайно крутні обставини, зареєструвалося понад сорок студентів з багатьох факультетів технічного спрямування НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», а також з Київського національного університету імені Тараса Шевченка та Паризького університету Paris Telecom.
Перемогу здобули:

І місце – Дмитро Заруба (гр. ДМ-21мп, факультет електроніки НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»),

ІI місце – Олександр Білий (гр. ДМ-11, факультет електроніки НТУУ «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського»),

IIІ місце – Mahreen Khan (ISC department, Paris Telecom, France)

Дякуємо всім за участь в олімпіаді та за досягнуті високі результати і запрошуємо на XVI олімпіаду ТЕК’2023, яка відбудеться у листопаді наступного року. Об’яву буде розміщено на сайті https://kpi.ua/
Оргкомітет

XV відкрита студентська олімпіада з теорії електронних кіл “ТЕК’2022”

Вівторок, Листопад 15, 2022 - 00:57

Запрошуємо студентів на XV відкриту студентську олімпіаду з теорії електронних кіл “ТЕК’2022”, присвячену 100-річчю з дня народження профеcора Сігорського Віталія Петровича.
Олімпіада проводиться на факультеті електроніки НТУУ «КПІ ім. Ігоря Сікорського» 21 листопада 2022 р. (понеділок) з 17.00 до 19.00 в режимі on-line
у Гугл Класі за посиланням https://classroom.google.com/c/MjI5MDU0MjE2NDk1?cjc=nynivqw
Приєднатися до Гугл Класу можна, починаючи з 16.40.
Просимо студентів заздалегідь зареєструватися для участі в олімпіаді та дізнатися про важливі подробиці за посиланням https://forms.gle/FxTWFH1VdvqyCgPV6

Сторінки

Subscribe to Новини