Анонсовано відкриття спільної лабораторії дизайну аналогових інтегральних схем TowerJAZZ, Cadence, НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського"

TowerJazz, (NASDAQ / TASE: TSEM), світовий лідер мікроелектронного виробництва, Національний технічний університет України "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського", Cadence Design Systems, Inc. (NASDAQ: CDNS), оголосили про співпрацю з відкриття нової лабораторії проектування аналогових схем в Україні. Перша у своєму роді лабораторія та відповідна програма була сформована для того, щоб надати дизайнерам та студентам доступ до інструментів та знань найвищого рівня у галузі розробки ІС.

Лабораторія в престижному університеті KPI оснащена передовими інструментами дизайну апаратного та програмного забезпечення, що забезпечує найсучасніші можливості для дизайнерів аналогових схем. Співпраця між трьома сторонами створює підстави для наступного покоління фахівців з аналогової електротехніки для вдосконалення своїх навичок. Крім того, студенти отримують ексклюзивний прямий доступ до аналогового процесу TowerJazz, що дозволяє отримати практичний досвід із виготовлення інтегральних схем. TowerJazz планує спонсорувати та дозволяти відібраним студентам виконувати постсиліконові проекти, надаючи їм повний досвіду процесу проектування аж до готового продукту.