Захист дисертації Московко Артема Олеговича

Першого липня 2021 року відбувся захист дисертаціі доктора філософії аспірантом кафедри Московко Артемом Олеговичем на тему "МЕТОД СХЕМОТЕХНІЧНОГО АНАЛІЗУ ПЕРІОДИЧНИХ СТАЦІОНАРНИХ СТАНІВ НЕЛІНІЙНИХ ЕЛЕКТРОННИХ СХЕМ НА ОСНОВІ РЯДУ КОТЕЛЬНИКОВА-ШЕНОНА". Дисертація підготовлена ​​за програмою подвійного диплому згідно з договором між НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" і католицьким університетом м. Льовена (Бельгія). Науковий керівник від НТУУ "КПІ ім. Ігоря Сікорського" - Витязь О.О., від КУ Льовен- Гі Ванденбош. Спільна міжуніверситетська екзаменаційна комісія, до складу якої входили професори з трьох університетів України та Бельгії, одноголосно рекомендувала до публічного захисту представлену дисертацію. Публічний захист відбудеться у вересні-жовтні 2021 р.