Іванушкіна Наталія Георгіївна

доцент, кандидат техн. наук

Народилася 07.04.1950р. Закінчила з відзнакою кафедру САПР Київського політехнічного інституту в 1975 р за спеціальністю “Промислова електроніка”. З 1975 р. працювала на посадах інженера, молодшого наукового співробітника, асистента, старшого викладача, доцента на кафедрі теоретичної електроніки (фізичної та біомедичної електроніки).

У 2005 р. захистила дисертацію за спеціальністю “Медичні прилади та системи” на тему “Система діагностики передсердних аритмій” .

Натепер займає посаду доцента кафедри електронної інженерії, проводить лекційні, практичні та лабораторні заняття з дисциплін “Біомедичні електронні системи”, “Прикладна біофізика”, “Біоелектричні процеси”, здійснює наукове керівництво бакалаврами, магістрами та аспірантами, є автором понад 100 наукових та учбово-методичних публікацій. З 2007 р. по 2012 р. – вчений секретар, а з 2013 р. по 2020 р. член програмного комітету Міжнародної наукової конференції “Електроніка і нанотехнології ” (ELNANO).

В 2017 р. проходила стажування в Міланській політехніці згідно міжнародного проекту AMMODIT (Approximation Methods for Molecular Modelling and Diagnosis Tools, grant Number MSCA-RISE 645672, funding period 2015-2018) в рамках «Горизонт 2020».

Сфера наукових інтересів

Методи та засоби електрокардіографії високої роздільної здатності, розпізнавання образів низькоамплітудних потенціалів в електрокардіосигналах, моделювання та обробка потенціалів дії серцевих клітин.

email: 
niva-ee@iii.kpi.ua