Cadence Academic Network

Introduction

Програму Cadence Academic Network було запущено у 2007 році підрозділом Cadence Inc. у Європі, Близькому Сході та Азії. Метою програми є сприяння поширенню передових технологій та методологій проектування у найкращих технічних університетах. Ця програма об'єднує обрані університети, дослідницькі інститути, експертів галузі та компанію Cadence з метою поширення технологічного досвіду у галузях верифікації, проектування та реалізації мікроелектронних систем. Програма Cadence Academic Network підтримує та підносить діяльність університетів на якісно вищий рівень.

Програма Cadence Academic Network є складовою частиною CDNLive!, платформи обміну знаннями та досвідом між університетами та представниками промисловості, апробації наукових розробок та налагодження партнерства.

Cadence Academic Network веде сторінку для обговорень та поширення відомостей про відкриті можливості на платформі LinkedIn. Додаткова інформація про програму на сторінці Cadence Academic Network. Групи LinkedIn модеруються передовими закладами Academic Network, забезпечуючи високоякісну експертизу інформації, що поширюється.

Наукова робота

Програмні засоби фірми Cadence використовуються у навчальному процесі та наукових дослідженнях. Наукові групи кафедри електронної інженерії працюють над розробкою сенсорів хімічних та біологічних речовин, інтегральних вимірювальних систем та спеціалізованих мікросхем.

Навчання

Навчання у лабораторії проектування надвеликих аналогових мікросхем проводиться з використанням передових програмних засобів фірми Cadence. Ці технології використовуються, зокрема, у таких дисциплінах:
– Аналогова схемотехніка,
– Цифрова схемотехніка,
– Проектування мікроелектронних пристроїв.

Студенти мають змогу навчатися онлайн за допомогою Cadence Internet Learning Series.

Cadence is a registered trademark of Cadence Design Systems, Inc., 2655 Seely Avenue, San Jose, CA 95134.