Tower Semiconductor

Кафедра Електронної Інженерії розвиває ефективне співробітництво з компанією Tower Semiconductor для впровадження у навчальний процес надсучасних технологіх проектування інтегральних схем, асоційованих з реальним виробництвом. За спонсорської підтримки Tower Semiconductor відкрита Лабораторія дизайну аналогових інтегральних схем.

Tower Semiconductor Ltd. (NASDAQ: TSEM, TASE: TSEM), лідер у високоякісних аналогових напівпровідникових заводських рішеннях, забезпечує технологію та виробничі платформи для інтегральних мікросхем (ІС) на зростаючих ринках, таких як споживчий, промисловий, автомобільний, мобільний, інфраструктурний , медичної та аерокосмічної та оборонної галузей.

Tower Semiconductor зосереджується на створенні позитивного та стійкого впливу на світ завдяки довгостроковому партнерству та передовій та інноваційній пропозиції аналогових технологій, що складається з широкого спектру налаштованих технологічних платформ, таких як SiGe, BiCMOS, mixed-signal/CMOS, RF CMOS, CMOS image sensors,non-imaging sensors, integrated power management (BCD and 700V), та MEMS.

Tower Semiconductor також надає можливість дизайну світового класу для швидкого та точного циклу проектування, а також сервісу оптимізації передачі технологій розробки (TOPS) для IDMs та невиробничих компаній. Для забезпечення багатофункціональних джерел і розширеної потужності для своїх клієнтів, Tower Semiconductor використовиє сім виробничих комплексів по всьому світу: два в Ізраїлі (150 мм і 200 мм), два в США (200 мм) і три об'єкти в Японії (два 200 мм і один 300 мм) через TPSCo.