Чайковський Олександр Семенович

Доцент, кандидат технічних наук

Народився в 1938р. Закінчив КПІ в 1962р., працює на факультеті електроніки з дня заснування асистентом, ст. викладачем – з 1967р., доцентом – з 1971р.. Захистив кандидатську дисертацію в 1969р. За час роботи на факультеті підготував і прочитав більше 20 курсів лекцій схемотехнічного спрямування.
Проводить лабораторні і практичні заняття, керує дипломним і курсовим проектуванням студентів. Відповідає за лабораторію аналогової схемотехніки. Приймає участь в розробці і впровадженні 5 лабораторних робіт з курсу “Аналогова схемотехніка” та 10 лабораторних робіт з курсу “Основи теорії кіл та систем”, у модернізації 4 лабораторних робіт, вніс суттєвий вклад в розвиток матеріальної бази учбових лабораторій кафедри як керівник п’яти хоздоговірних НІР з загальним фінансуванням більш 500 тис. крб.
Має більше 100 наукових праць, у тому числі 18 авторських свідоцтв на винаходи, 20 методичних вказівок та посібників, більш 20 доповідей на наукових конференціях. Відповідальний за виробничу і переддипломну та науково-педагогічну практику студентів. Нагороджений двома медалями.

Сфера наукових інтересів

Аналіз електричних кіл в частотному та часовому просторі, розробка методів та пристроїв автоматизованого вимірювання параметрів, генератори електромагнітних коливань у медицині.